O firmie

Jesteśmy polską firmą, założoną przez lekarzy weterynarii, tworzącą kompleksową ofertę preparatów dla zwierząt towarzyszących. Istniejemy na rynku od wielu lat, oferując najwyższej jakości produkty, opracowane przy współudziale specjalistów z zakresu żywienia zwierząt, lekarzy weterynarii i technologów.
Miłość do zwierząt to nasza pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Zwierzaki to członkowie naszej rodziny, a ich dobre samopoczucie to nasz priorytet.

Produkty, które oferujemy, wytwarzamy z bezpiecznych składników, o skuteczności potwierdzonej badaniami naukowymi, gwarantując ich maksymalne przyswajanie: witamin, makro- i mikroelementów w formach nieorganicznych i organicznych, aminokwasów, enzymów, naturalnych ekstraktów, probiotyków. Surowce, które przechodzą szczegółową weryfikację w naszym laboratorium, pozyskujemy od renomowanych dostawców zarówno z Polski jak i całego świata.

Produkcja odbywa się w zakładach wyposażonych w nowoczesne linie produkcyjne, a profesjonalny personel czuwa nad jakością poprzez specjalistyczny system kontroli.

Nie jesteśmy wielkim koncernem – zarządzanie jest sprawne, jesteśmy elastyczni, szybko reagujemy na potrzeby naszych klientów, jesteśmy otwarci na nowe pomysły.
Dzięki rozbudowanej sieci partnerów, nasze produkty są łatwo i szybko dostępne.

Wszystko to sprawia, że nieprzerwanie rośnie zapotrzebowanie na nasze produkty, a DOLFOS PETS kojarzy się opiekunom zwierząt z rozwiązywaniem problemów żywieniowych i zdrowotnych ich przyjaciół.
Nasze produkty są znane i cenione przez lekarzy weterynarii, hodowców i opiekunów nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Pragniemy, aby Państwa przyjaciele byli zdrowi i szczęśliwi, abyśmy jak najdłużej mogli cieszyć się ich towarzystwem.

Prezes Zarządu
lek. wet. Adam Piotrowicz

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości, przystępnych cenowo produktów, które będą poprawiały komfort i jakość życia Twojego zwierzaka. Jego długie, radosne życie u Twojego boku to nasz priorytet.

Nasz cel

Nasz cel to przede wszystkim utrzymywanie najwyższej jakości produkcji, ciągły rozwój oparty o potrzeby naszych klientów oraz o najnowsze badania naukowe, a także obsługa klienta na zasadzie trwałej i partnerskiej współpracy.

Polityka jakości

Priorytetowe znaczenie ma stworzenie i utrzymanie wizerunku firmy identyfikowanej z:

 • solidnością i terminowością,
 • innowacyjnością,
 • wsparciem jednostek naukowych,
 • wysoką jakością i stabilnością produkowanych wyrobów,
 • bezpieczeństwem zdrowotnym,
 • gotowością do ciągłego zaspokajania potrzeb, wymagań i oczekiwań naszych klientów.

 • Rozumiemy, że zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego produktów ma zasadniczy wpływ na zdrowie konsumentów i umocnienie naszej pozycji na rynku. Dlatego też, dzięki analizie zagrożeń, identyfikacji i monitorowaniu Krytycznych Punktów Kontroli oraz spełnieniu wymogów przepisów prawa, eliminujemy potencjalne i rzeczywiste zagrożenia zdrowotne.
  Politykę firmy zamierzamy realizować poprzez osiągnięcie następujących celów strategicznych:

 • stała troska o jakość i bezpieczeństwo wyrobów,
 • wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu żywienia zwierząt,
 • doskonalenie zasobów infrastruktury,
 • umacnianie pozycji firmy na rynku,
 • poprawa organizacji pracy oraz zwiększenie świadomości pro-jakościowej pracowników i stałe podnoszenie ich kwalifikacji,
 • stała troska o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz środowisko naturalne.

 • Nasza Polityka Jakości została sformułowana przy bezpośrednim udziale kadry kierowniczej, co zapewnia jej zrozumienie i dostosowanie do odpowiednich poziomów organizacji.

  Zobowiązuję wszystkich pracowników firmy do dołożenia wszelkich starań, aby realizować Politykę Jakości i opracowane na jej bazie cele jakościowe, których wykonanie będzie systematycznie nadzorowane w trakcie auditów wewnętrznych i przeglądów zarządzania.
  Dolfos plakat A3